Plecare:

Sosire:
Data:
false

Gara CFR Gradinari din Gradinari

Mersul trenurilor contact

Gradinari , jud. Iasi, Romania

Plecări
Ora Tren Către
05:04 9302 Tren Regio 9302 din Gradinari
Domnestii de Sus Chiajna Bucuresti
05:49 9304 Tren Regio 9304 din Gradinari
Bucuresti Domnestii de Sus Carpati h Chiajna
06:04 1592 Tren InterRegio 1592 din Gradinari
Bucuresti
06:22 9340 Tren Regio 9340 din Gradinari
Chiajna Bucuresti Domnestii de Sus Carpati h
07:46 9303 Tren Regio 9303 din Gradinari
Radoiesti Atirnati Zavestreni Rosiori Nord Ciolpani Vadu Lat Galateni Anghelesti Olteni Videle Virtoapele
08:11 1593 Tren InterRegio 1593 din Gradinari
Videle Galateni Rosiori Nord
08:44 9306 Tren Regio 9306 din Gradinari
Domnestii de Sus Chiajna Bucuresti
08:47 9305 Tren Regio 9305 din Gradinari
Rosiori Nord Ciolpani Vadu Lat Galateni Zorile Olteni Anghelesti Virtoapele Videle Radoiesti Atirnati Zavestreni
11:44 9308 Tren Regio 9308 din Gradinari
Chiajna Bucuresti Domnestii de Sus
13:45 9307 Tren Regio 9307 din Gradinari
Atirnati Zavestreni Rosiori Nord Ciolpani Vadu Lat Galateni Zorile Olteni Anghelesti Virtoapele Videle Radoiesti
16:03 9347 Tren Regio 9347 din Gradinari
Stanesti Giurgiu Zorile Toporu Anghelesti Tirnavele Chiriacu Radulesti Rasuceni Zavestreni Videle Cetatea Balanoaia Vlasca Vadu Lat
16:47 9309 Tren Regio 9309 din Gradinari
Radoiesti Atirnati Zavestreni Rosiori Nord Ciolpani Vadu Lat Galateni Zorile Olteni Anghelesti Virtoapele Videle
17:04 9312 Tren Regio 9312 din Gradinari
Carpati h Chiajna Bucuresti Domnestii de Sus
17:49 9314 Tren Regio 9314 din Gradinari
Domnestii de Sus Carpati h Chiajna Bucuresti
18:02 9311 Tren Regio 9311 din Gradinari
Videle Virtoapele Radoiesti Atirnati Zavestreni Rosiori Nord Ciolpani Vadu Lat Galateni Anghelesti Olteni
20:02 2022 Tren Regio 2022 din Gradinari
Bucuresti
20:45 9313 Tren Regio 9313 din Gradinari
Radoiesti Atirnati Zavestreni Rosiori Nord Ciolpani Vadu Lat Galateni Zorile Olteni Anghelesti Virtoapele Videle
21:44 9318 Tren Regio 9318 din Gradinari
Domnestii de Sus Chiajna Bucuresti
Sosiri
Ora Tren De la
05:04 9302 Tren Regio 9302 din Gradinari
Radoiesti Atirnati Rosiori Nord Zavestreni Vadu Lat Galateni Anghelesti Olteni Videle Virtoapele
05:49 9304 Tren Regio 9304 din Gradinari
Zorile Olteni Anghelesti Virtoapele Videle Radoiesti Atirnati Zavestreni Rosiori Nord Ciolpani Vadu Lat Galateni
06:04 1592 Tren InterRegio 1592 din Gradinari
Galateni Rosiori Nord Videle
06:22 9340 Tren Regio 9340 din Gradinari
Videle Cetatea Balanoaia Vlasca Vadu Lat Stanesti Giurgiu Zorile Toporu Anghelesti Tirnavele Chiriacu Radulesti Rasuceni Zavestreni
07:46 9303 Tren Regio 9303 din Gradinari
Chiajna Bucuresti Domnestii de Sus
08:11 1593 Tren InterRegio 1593 din Gradinari
Bucuresti
08:44 9306 Tren Regio 9306 din Gradinari
Videle Virtoapele Radoiesti Atirnati Zavestreni Rosiori Nord Ciolpani Vadu Lat Galateni Anghelesti Olteni
08:47 9305 Tren Regio 9305 din Gradinari
Bucuresti Domnestii de Sus Carpati h Chiajna
11:44 9308 Tren Regio 9308 din Gradinari
Radoiesti Atirnati Zavestreni Rosiori Nord Ciolpani Vadu Lat Galateni Anghelesti Olteni Videle Virtoapele
13:45 9307 Tren Regio 9307 din Gradinari
Domnestii de Sus Chiajna Bucuresti
16:03 9347 Tren Regio 9347 din Gradinari
Domnestii de Sus Chiajna Bucuresti
16:47 9309 Tren Regio 9309 din Gradinari
Bucuresti Domnestii de Sus Carpati h Chiajna
17:04 9312 Tren Regio 9312 din Gradinari
Radoiesti Atirnati Zavestreni Rosiori Nord Ciolpani Vadu Lat Galateni Zorile Olteni Anghelesti Virtoapele Videle
17:49 9314 Tren Regio 9314 din Gradinari
Videle Radoiesti Atirnati Zavestreni Rosiori Nord Ciolpani Vadu Lat Galateni Zorile Olteni Anghelesti Virtoapele
18:02 9311 Tren Regio 9311 din Gradinari
Domnestii de Sus Chiajna Bucuresti
20:02 2022 Tren Regio 2022 din Gradinari
Virtoapele Filiasi Rosiori Nord Draganesti Olt Craiova Musculesti Carbunesti Stoenesti Bibesti Radomiresti Radomiru Turburea Videle Tartal Galateni Caracal Pasajul Cosoveni Olteni Targu Jiu Bordei
20:45 9313 Tren Regio 9313 din Gradinari
Bucuresti Domnestii de Sus Chiajna
21:44 9318 Tren Regio 9318 din Gradinari
Olteni Videle Virtoapele Radoiesti Atirnati Zavestreni Rosiori Nord Ciolpani Vadu Lat Galateni Anghelesti

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!